Poznaj nasze kreatywne umysły, złóż swoje wydarzenie w ręce profesjonalistów!

Timeline

14 października 2020

ILC 2020 Digital – Nowe oblicze kongresów i konferencji.

ILC 2020 Digital – Nowe oblicze kongresów i konferencji.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy ludzie na całym świecie doświadczyli niedoboru okazji do spotkań zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Szczęśliwie ta negatywna tendencja nie zawsze ma miejsce, a ludzie nadal są skłonni pokonywać przeszkody, aby rozwijać się zawodowo. Lekarze to oczywiście taka grupa zawodowa, która nie może stać w jednym miejscu, jeśli chodzi o zdobywanie nowej wiedzy i musi iść do przodu, gdyż nowe i odkrywcze idee pojawiają się cały czas na świecie. Jedna z takich niesamowitych okazji do podzielenia się nowymi pomysłami i przemyśleniami miała miejsce podczas ILC 2020 Digital. Cyfrowy kongres poświęcony schorzeniom wątroby odbył się w dniach 27-29 sierpnia 2020 r. Nasze grupy regularnie uczestniczą w kongresach ILC. Tak też teraz, kiedy to schorzenia wątroby, mają tak duży negatywny wpływ, również na przebieg chorób spowodowanych przez COVID, naszych lekarzy nie mogło po prostu na tej konferencji zabraknąć. Ambicja naszych doskonałych lekarzy, po prostu nie pozwoliła przegapić takiej okazji do rozwoju. ITS Poland tradycyjnie podjął wyzwanie zorganizowania udziału polskich lekarzy w tym wydarzeniu. Wszyscy członkowie naszej grupy, mieli pełne wsparcie stałego zespołu ITS Poland, by jak najlepiej wykorzystać ten czas. Wirus COVID nie jest dla nas przeszkodą. Zarejestrowaliśmy 29 uczestników kongresu i wspieraliśmy naszych klientów we wszystkich ich potrzebach. Obecnie uczestnicy kongresu mają także do końca roku dostęp do cyfrowej wersji kongresu, co daje im świetną okazję do pogłębiania swej wiedzy. W związku z tym chcemy życzyć naszym wszystkim klientom dużo zdrowia w tych niełatwych czasach, ale także i zapraszać ich na wszystkie tego typu spotkania. Taki nowoczesny sposób wymiany myśli naukowców i praktyków z całego świata może okazać się bardzo owocnym w codziennej pracy zawodowej.

31 marca 2020

Przygoda z ASH w Orlando

Przygoda z ASH w Orlando

Dziś chcemy podzielić się z Wami szczegółami wydarzenia, które odbywało się w dniach 5-11.12.2020 w Orlando na Florydzie. Nasi uczestnicy wyjazdu uczestniczyli w ASH, czyli corocznym spotkaniu Amerykańskiego Towarzystwa Hematologicznego. Wyjazd był nader udany. ITS Poland pomagało w organizacji całego wydarzenia od A do Z. Wpierw rejestrując uczestników, z najbardziej dogodnym i najtańszym możliwym wariancie opłaty, tak zwanym „early fee”, jak również organizowało najbardziej dogodne czasowo przeloty do Stanów Zjednoczonych oraz logistykę transferową na miejscu. Nasi goście zatrzymali się w hotelu Marriott Orlando Downtown mieszczącym się 20 min jazdy od miejsca konferencji Orange County Convention Center. Nowoczesny 3 gwiazdkowy Hotel Marriott Orlando Downtown, był dobrym wyborem komunikacyjnym, ale też zapewniał podstawowe udogodnienia służące odpoczynkowi, takie jak siłownia oraz basen. Samo Orlando gwarantowało wspaniałe możliwości rozrywkowe, z których korzystali nasi uczestnicy podczas pobytu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy także na nasz blog dotyczący tego miasta.

30 marca 2020

Konferencja w klimatycznym Dworze Sanna

Konferencja w klimatycznym Dworze Sanna

Na początku lutego pomagaliśmy naszym klientom w organizacji kameralnej konferencji na terenie województwa Lubelskiego. Wybór lokalizacji padł na klimatyczny Dwór Sanna. Jest to położony przy samym źródle rzeki Sanna, czterogwiazdkowy hotel z zapleczem konferencyjnym i gastronomicznym. Sam dwór to miejsce z historią, która sięga czasów szlacheckich, natomiast jego aktualny kształt i przeznaczenie to już historia najnowsza. Prace renowacyjne obiektu ruszyły w 2008 roku, czyli obiekt wciąż zachowuje swoją unowocześnioną świeżość. Okolice obiektu znane są z uwagi na lokalną, prężnie działającą winnicę, której specjały są oczywiście oferowane w restauracji hotelowej. W programie wyjazdu znalazły się dwa dni konferencyjne z pełnym zapleczem sprzętowo/gastronomicznym. Pierwszy dzień spotkania zwieńczyła jakże klimatyczna i nastrojowa kolacja w Restauracji Dworu Sanna. Zaproponowane menu Szefa Kuchni było doskonałym połączeniem dań rybnych, z dziczyzną i innymi mięsami. Wyśmienitym daniom towarzyszyły oczywiście idealnie dobrane lokalne wina. Dwór Sanna to wymarzone miejsce do organizacji konferencji, czy wyjazdu motywacyjnego. Dzięki jego doskonałej obsłudze każdy uczestnik naszego wyjazdu poczuł co oznacza prawdziwa polska gościnność.

27 marca 2020

LINC 2020

LINC 2020

Bardzo cieszy na, że co roku mamy zaszczyt organizować podróż naszych lekarzy na konferencję LINC. LINC 2020, czyli kongres interdyscyplinarnej praktyki interwencyjnej w Lipsku, obejmował jak co roku wykłady na temat interdyscyplinarnej praktyki interwencyjnej oraz liczne prezentacje na żywo, najnowocześniejszych praktyk, wykonywanych w wiodących ośrodkach interwencyjnych. W tym roku, z przyjemnością zaoferowaliśmy członkom naszej grupy zakwaterowanie zaledwie 700 m od miejsca konferencji. Wszyscy nasi goście zatrzymali się w 4-gwiazdkowym Sachsenpark-Hotel. Ten nowoczesny obiekt znajduje się dosłownie naprzeciwko centrum wystawowego w Lipsku i 8 km od centrum miasta. 10 minut spacerem od hotelu znajduje się przystanek tramwajowy, a środkami transportu publicznego można bez problemu dojechać do centrum Lipska w około 20 minut. Lipsk jest jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych we wschodnich Niemczech, a dzięki bogatemu dziedzictwu kulturowemu i muzycznemu jest regularnie wymieniany jako jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w Europie. Ze względu na kompaktowe rozmiary Starego Miasta, Lipsk jest bardzo przyjazny turystom. Do głównych atrakcji należą: Stary Ratusz i Rynek, Kościół Św. Tomasza, Kościół Św. Mikołaja, Pomnik Bitwy Narodów, Maddlerpassage i Naschmarkt, Zoo, Ogród Botaniczny, Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Kawy Coffe Baum, Dom Mendelssohna, Grassi Muzeum i Nowy Ratusz. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku dołączycie do członków naszej grupy w Lipsku.

27 marca 2020

Sudecki Wyjazd Motywacyjny

Sudecki Wyjazd Motywacyjny

Chcemy opowiedzieć Wam trochę o bardzo interesującym spotkaniu motywacyjnym, zorganizowanym dla menedżerów jednego z naszych klientów, które odbyło się w dniach 1-4 marca 2020 r. w Sosnówce. Sosnówka to malownicza wieś w Sudetach, bardzo wyjątkowa widokowo, ponieważ znajduje się tu sztuczne jezioro, co jest rzadkością w polskich górach. Nasza grupa liczyła 20 osób i zatrzymała się w niesamowitym 4-gwiazdkowym Lake Hill Resort & Spa. Oznaczało to, że grupa mogła cieszyć się nowoczesnym komfortem odnowy biologicznej i spa, tuż nad brzegiem majestatycznego górskiego jeziora. Podczas pobytu, oprócz warsztatów biznesowych, grupa odbyła szkolenie z nart biegowych, pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora Polskiego Związku Narciarskiego. Kurs był połączony nawet z wyjściem na trasę. ITS kompleksowo zorganizował całą imprezę, w tym wynajęcie sprzętu narciarskiego dla całej grupy. Podczas pobytu w Sudetach, grupa realizowała wszystkie przejazdy luksusowym autokarem klasy biznesowej, dzięki czemu zwiedzanie było jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze. Oprócz doskonałych posiłków w hotelu, takich jak przerwy kawowe, obiady i kolacje, grupa miała zorganizowaną jedną kolację galową w restauracji U Ducha Gór w Karpaczu. Obiekt ten ma niesamowite drewniane tradycyjne wnętrza i specjalizuje się w lokalnej kuchni. Podsumowując ten niezwykły wyjazd motywacyjny do Sosnówki jesteśmy pewni, że jego uczestnicy będą go długo wspominać, ze względu na jej niewątpliwą oryginalność i wysoki standard.

17 stycznia 2020

Wschodząca gwiazda turystyczna

Wschodząca gwiazda turystyczna

Jeśli poszukujecie miejsca na bardzo oryginalny incentive to chcemy wam zaproponować pomysł użyty przez naszych klientów w listopadzie. Odwiedzili oni mianowicie Arabię Saudyjską. Zapytacie pewnie, czy jest to w ogóle możliwe, gdyż przecież kraj ten był zawsze bardzo zamknięty. Odpowiedź brzmi tak, gdyż po latach alienacji we wrześniu 2019 kraj ten wprowadził wreszcie wizy turystyczne i tym samym otworzył się na wizyty turystów z całego świata. Daje to wreszcie możliwość osobom spoza krajów arabskich zobaczenie tego kraju. Nasza grupa wybrała wizytę w Rijadzie, a my umożliwiliśmy im pobyt w tym kraju organizując między innymi przeloty i wizy turystyczne. Sama Arabia Saudyjska zabiega o turystów liberalizując prawo, a także wznosząc gigantyczny kurort nazywany „najnowocześniejszym miastem świata”, inwestuje także w zabytki. Sam Rijad – stolica państwa, który odwiedziła nasza grupa zamieszkuje ponad 5 mln mieszkańców i jest ważnym ośrodkiem administracyjno- kulturalno-handlowym. Głównymi atrakcjami miasta są Al. Faisalyah Centre, Kingdom Centre, Muzeum Królewskich Saudyjskich Sił Powietrznych oraz Fort Masak. W pobliżu Rijadu znajduje się Meczet Proroka (drugie po Mekce najświętsze miejsce islamu) i nowoczesna Grobla Króla Fahda.

01 lipca 2019

Portugalski wyjazd motywacyjny

Portugalski wyjazd motywacyjny

Portugalia to świetne miejsce na wyjazd motywacyjny. Chcemy się podzielić pomysłem na jednodniowe zwiedzanie w Belem i Sintrze oraz plażowanie na Cabo de Roca. Całość wycieczki zaczynała się w Lizbonie. Stamtąd następował około 30 minutowy transfer do Sintry, górzystej miejscowości, która dzięki swemu położeniu między górami i morzem oferuje widoki żywcem wyjęte z filmu Władca Pierścieni oraz swoisty nadzwyczajny mikroklimat. Na miejscu grupa zwiedzała wielobarwny Pałac Pena oraz mury obronne. Po przerwie na obiad, obowiązkowych owocach morza, grupa przeniosła się na kraniec Europy, czyli najdalej wysunięty na zachód przylądek Europy kontynentalnej. Następnie spacer w Cabo i Cascais oraz 2 h beztroskiego plażowania. Wieczór grupa spędziła w malowniczej, atlantyckiej dzielnicy Lizbony Belem. Cały dzień pełen wrażeń był idealnym przykładem wycieczki motywacyjnej zorganizowanej dla pracowników naszego klienta.

01 lipca 2019

Idealny Madryt

Idealny Madryt

Niedawno zakończył się EULAR 2019, który okazał się ogromnym sukcesem, dlatego chcieliśmy się podzielić z Wami szczegółami tej imprezy. Tegoroczny EULAR (Annual European Congress of Rheumatology) odbywał się w dniach 12-15.06.2019 w Madrycie. Do perfekcji doprowadziliśmy kwestie transportowe: nasi goście otrzymali do ręki w autobusie madryckie karty miejskie, choć teoretycznie można je nabyć jedynie na miejscu; zorganizowaliśmy najdogodniejsze transfery grupowe i indywidualne do Madrytu, na konferencje i na kolacje; dopasowaliśmy nawet dla niektórych uczestników noclegi jeszcze w Polsce, by ułatwić im dotarcie na samolot w dogodnych godzinach; niektórzy nasi klienci mieli także opłacone parkingi dla swych aut zagranicą. Oprócz transferowej operacji logistycznej idealnie został zaplanowany także komponent kulinarny. Nasi goście mieli okazję stołować się w najstarszej restauracji na świecie Botin, gdzie króluje kuchnia śródziemnomorska, a także podziwiać panoramę Madrytu i cieszyć się kuchnią hiszpańską z 30 piętra, na którym mieści się restauracja Volvoreta. Całości tego pakietu kulinarnego dopełniała oryginalna restauracja serwująca dania brazylijskie i argentyńskie Rubaiyat. Podsumowując tegoroczny EULAR okazał się kolejnym wielkim sukcesem!

12 czerwca 2019

Portugalski „Blues”

Portugalski „Blues”

Na początku czerwca jedna z naszych grup uczestniczyła w konferencji EAACI w Lizbonie. W trakcie tego pobytu mieliśmy przyjemność zorganizować dla nich niezwykłe wydarzenie zorganizowane przez the Association Fado Casto i zaprezentować lokalną tradycję Portugalskiego Bluesa. Stowarzyszenie Fado Casto znajduje się w sercu Alfamy (Rua de São Mamede 8A), obok katedry w Lizbonie. Stary pałac w Pombaline to niezwykłe miejsce na organizację wydarzenia grupowego, gdyż został zbudowany pod ruinami starożytnego rzymskiego teatru ze sklepioną kamienną podłogą i kolumnami z XVIII wieku. Jest to mistyczna przestrzeń o wysokości sześciu metrów, która pozwala uzyskać wyjątkową akustykę. Ściany pokryte są starymi płytami winylowymi Fado i zdjęciami ponad tysiąca wykonawców tej muzyki. Lokal dysponuje ladą pokryta trzystoma wycinkami czasopism i oryginalnymi gazetami Diva Amália Rodrigues. Cała przestrzeń ma komponent dydaktyczny i muzykologiczny. Fados śpiewa się po kolacji i przez całą noc. Podczas wydarzenia naszym gościom towarzyszyła tradycyjna kuchnia portugalska podana w oryginalnych lokalnych naczyniach glinianych. Nasi goście uznali, że był to najbardziej oryginalny element pobytu w Lizbonie.

10 kwietnia 2019

Pokazy Koni Puszta Węgry

Pokazy Koni Puszta Węgry

Kolejnym ciekawym projektem, którym chcemy się z Wami podzielić jest Puszta tradycyjny pokaz węgierskich koni. Nasza grupa w ramach wyjazdu motywacyjnego opuszczała Budapeszt, by na pobliskiej farmie uczestniczyć w pokazach. Całe wydarzenie było zaplanowane na około 5 h. Po przybyciu na miejsce, goście zostali przywitani tradycyjnymi bułkami serowymi oraz owocową brandy. Następnie w wozach konnych delektowali się wiejskimi pejzażami by ostatecznie dotrzeć do miejsca pokazów. Jako wstęp do imprezy uczestnicy wyjazdu oglądali film wprowadzający w tradycję mistrzostw końskich oraz zwiedzali stajnie.  Po tym wprowadzeniu grupa oglądała show prezentujący ponad 1000 letnią węgierską tradycję hodowli i ujeżdżania koni. Najciekawszymi momentami były pokazy łucznictwa w siodle oraz równoczesne ujeżdżanie 5 koni przez jednego jeźdźca. Po pokazach cała grupa uczestniczyła w typowym tradycyjnym posiłku. Uczestnictwo w Puszcie to po prostu konieczność podczas węgierskich wyjazdów motywacyjnych.

10 kwietnia 2019

Paryż oglądany z Sekwany

Paryż oglądany z Sekwany

Chcemy się z wami podzielić bardzo sympatyczną atrakcją Paryża, którą ostatnio miała okazje wypróbować nasza grupa delegatów na ESCEO. Jest to rejs po Sekwanie, który trwa około 1:10 h. Rejs odbywa się na pokładzie jednej z sześciu łodzi Bateaux Mouches. W sezonie letnim rejsy odbywają się co 30 min, w sezonie zimowym co 40 min. Rejs można też zgrabnie połączyć z kolacją w restauracji Le Club, która także mieści się na zacumowanej w pobliżu Wieży Eiffla łodzi. W okresie wiosenno-letnim rejsy są dostępne od 10:00 do 22:30. Podczas rejsu pasażerowie mają okazję zobaczyć znane z pocztówek ikony Paryża takie jak: Wieża Eiffla, Katedra Notre Dame czy Muzeum D’Orsey. Paryż oglądany z perspektywy Sekwany prezentuje się iście imponująco, gorąco polecamy!

12 marca 2019

Pożegnanie z sezonem narciarskim 2018/2019

Pożegnanie z sezonem narciarskim 2018/2019

Właśnie kończy się już ostatni w sezonie narciarskim 2018/2019 wypad naszej grupy do Zakopanego. Tym razem było to spotkanie konferencyjno-motywacyjne w Zakopanym dla managerów działu handlowego jednego z naszych stałych korporacyjnych klientów. To były bardzo udane dwa dni szusowania po stoku na Kasprowym Wierchu wraz z doskonałymi warunkami konferencyjnymi w czterogwiazdkowym hotelu Grand Stamary, znajdującym się w sercu Zakopanego, a położonym zaledwie 650 m od słynnych Krupówek. Hotel oprócz przestrzeni konferencyjnej oferuję także strefę wellness z basenem, jacuzzi i saunami. Po wyczynach narciarskich na stoku grupa mogła zakosztować przysmaków góralskich w restauracjach Bąkowa Zochylina i Restauracji Zakopiańskiej. Warto wspomnieć o takich ciekawostkach jak aperitif w postaci mioduli czy też moskol, pasta z bryndzy czy też oscypek z brusznicą. Jeżeli wy także chcecie odkryć zalety zimowej stolicy Polskich Tatr, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

12 marca 2019

Zakopiański wyjazd motywacyjny

Zakopiański wyjazd motywacyjny

Chcemy się z wami podzielić pomysłem na niesamowity wyjazd motywacyjny. Właśnie zakończyliśmy takie wydarzenie dla jednej z naszych Ukraińskich grup w Zakopanem. Główna atrakcja była zaplanowana na około 5 h i obejmowała przejazdy psimi zaprzęgami, skuterami śnieżnymi oraz poczęstunek w połowie imprezy w oryginalnym indiańskim tipi, znajdującym się na Gubałówce, a będącym bazą wypadową zaprzęgów psich. Cała impreza udała się doskonale, a instruktorzy grupy władali nawet językiem ukraińskim, co było wielkim plusem dla naszej grupy. Oprócz tego „outdoorowegoo” wydarzenia grupa także miała zorganizowane przez nas niezapomniane posiłki w restauracjach Góralska Tradycja oraz Halka, a także relaks w spa w Termach Bukovina. Oczywiście ukoronowaniem imprezy były wieczorne hulanki w klubie Vavavoom. Jeśli poszukujecie zimowych rozrywek dla waszej grupy, Zakopiański „incentive” czyli wyjazd motywacyjny, to coś co musicie wziąć pod uwagę!

11 marca 2019

Karaiby – świat piratów

Karaiby – świat piratów

Dziś chcemy wam przybliżyć niezwykle oryginalny wyjazd motywacyjny, który realizowaliśmy w pierwszym tygodniu lutego na Karaibach. Program obejmował 8 dniowy rejs, podczas którego nasza grupa przemierzyła 300 mil morskich (ponad 550 km) i odwiedziła 15 wysp między innymi Martynika, St. Vincent, Mayreu, Petit Tabac, Baradal i Petit Rameau. Podczas rejsu wśród niezliczonych atrakcji znalazły się pływanie z żółwiami, nurkowanie z barakudami, ściganie z delfinami, obserwacja wielorybów i licznie latających ryb; nurkowanie na malowniczych rafach koralowych, opalanie na bezludnej wyspie będącej planem filmowym słynnego filmu „Piraci z Karaibów”, zwiedzenie scenografii do tego filmu oraz degustacja rumu w słynnym „Barze u Antka”, prowadzonym przez lokalnego fascynata kultury polskiej. Podsumowując było to wspaniałe doświadczenie, które dostarczyło mnóstwa wrażeń całkowicie niedostępnych w naszym kraju w trakcie polskiej zimy. Jeśli myślicie o bardzo oryginalnym i niezapomnianym wyjeździe motywacyjnym dla swoich pracowników Karaiby są strzałem w dziesiątkę.