Poznaj nasze kreatywne umysły, złóż swoje wydarzenie w ręce profesjonalistów!

Timeline

09 lipca 2021

Organizacja wyjazdów biznesowych

Frankfurt

Prowadzenie firmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy było prawdopodobnie większym wyzwaniem niż kiedykolwiek. Zwykłe sytuacje i spotkania z powodu lockdownów i strachu przed pandemią stają się coraz bardziej skomplikowane. Jednakże by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie firmy po prostu trzeba spotkań twarzą w twarz i rozmów prawdopodobnie bardziej niż kiedykolwiek. Nic tak naprawdę nie zastąpi osobistych kontaktów. Dlatego ITS-Poland pomaga ludziom biznesu nawiązać nowe kontakty i spotkać się by odbyć kluczowe rozmowy. Pomagamy w weryfikacji aktualnych ograniczeń COVID-19 i sposobów rozwiazywania związanych z nimi wyzwań. Pomagamy również naszym klientom we wszystkich procedurach prawnych dotyczących przekraczania granic, organizowania transportu i organizacji bezpiecznych miejsc spotkań. Z przyjemnością informujemy, że właśnie zorganizowaliśmy taki indywidualny wyjazd służbowy do Frankfurtu w Niemczech w dniach 6-8 lipca. Zapewniliśmy bilety lotnicze z Lotniska Chopina do Frankfurtu i z powrotem. Zarezerwowaliśmy również dla naszego klienta Mercure Frankfurt Eschborn Helfmann Park Hotel, który jest doskonałym 4-gwiazdkowym obiektem. Hotel położony jest w spokojnej okolicy, z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi z centrum Frankfurtu, lotniskiem i autostradami. Mercure oferuje 179 nowoczesnych pokoi z klimatyzacją i darmową siecią WIFI. Osoby podróżujące w interesach znajdują tu również 7 sal eventowych z naturalnym oświetleniem dla maksymalnie 200 osób i widokiem na panoramę miasta z 5 piętra. Jako że coraz więcej osób jest już zaszczepionych przeciwko COVID 19 w całej Europie, miejmy nadzieję, że dzięki temu podróże służbowe powrócą wkrótce do normy.

02 lipca 2021

Atrakcje towarzyszące wyjazdom służbowym

Thessaloniki

Jedną z najlepszych części międzynarodowych podróży służbowych jest to, że można choć trochę pozwiedzać, poznać i spędzić wolny czas w obcym kraju. Jedna z takich możliwości pojawiła się podczas wyjazdu służbowego jednej z naszych grup do Grecji. Impreza odbyła się w Salonikach 1 lipca, a nasza grupa miała wolne popołudnie i wieczór. Saloniki są drugim co do wielkości miastem w Grecji z ponad milionem mieszkańców. Znajdują się nad Zatoką Termajską, na północno-zachodnim krańcu Morza Egejskiego. Miasto słynie z festiwali, wydarzeń kulturalnych i jest uważane za kulturalną stolicę Grecji. Posiada również zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Całe wydarzenie motywacyjne zaplanowano na 5 godzin. Zorganizowaliśmy dla grupy panoramiczne zwiedzanie miasta w towarzystwie przewodnika i prywatnego autokaru. Oczywiście po drodze było też kilka przystanków przy najbardziej rozpoznawalnych zabytkach Salonik. Grupa miała trochę wolnego czasu na wybrzeżu aby dobrze się bawić podczas kolacji w jednej ze słynnych restauracji z widokiem na morze. Całe wydarzenie było dobrą i oczekiwaną przerwą w napiętym harmonogramie biznesowym. Gorąco rekomendujemy wszystkim naszym grupom planować takie krótkie przerwy na relaks podczas podróży służbowych, aby jak najlepiej wykorzystać czas spędzony za granicą.

02 lipca 2021

Piękno małych polskich miasteczek

Uniejów

Od wybuchu pandemii COVID 19 wielu podróżnych poszukuje mniej uczęszczanych i bezpiecznych miejsc podróży. Tym razem chcemy Wam opowiedzieć o Uniejowie i prywatnej konferencji, którą tam zorganizowaliśmy. Uniejów to miejscowość wypoczynkowa położona nad Wartą w województwie łódzkim w centralnej Polsce. Miasto słynie przede wszystkim z term, wód termalnych i zieleni. Główną atrakcją uniejowskiego kompleksu jest oparcie swojej działalności na wykorzystaniu jednego z nielicznych eksploatowanych w kraju zasobów wód geotermalnych o temperaturze 68 stopni Celsjusza, wydobywanych z głębokości 2 tys. metrów pod ziemią. Oprócz kąpieli w naturalnie cieplej wodzie nowoczesnego kompleksu Term Uniejów goście mogą cieszyć się tradycją i bogatą historią miasta. Wspaniały Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich wraz z przylegającym parkiem zamkowym czy zabytkowa kolegiata w centrum historycznego rynku to tylko niektóre z lokalnych atrakcji. Spotkanie odbyło się w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2021 r. i było zaplanowane na 10 uczestników. Grupa rezydowała w Aparthotelu Termy Uniejów. Zarezerwowaliśmy dla nich salę konferencyjną z ekranem, projektorem i nagłośnieniem. Oprócz tego podczas spotkania grupa miała przerwę na lunch i kawę, a wieczorem prywatną kolację. Całe wydarzenie odniosło ogromny sukces i dało naszym gościom możliwość poznania uroków tego przytulnego uzdrowiska termalnego w samym sercu Polski.

30 czerwca 2021

Międzynarodowe kongresy w obliczu COVID-19

Międzynarodowe kongresy w obliczu COVID-19

Wiele osób uważa, że ​​w obliczu pandemii COVID-19 na całym świecie kongresy i konferencje nie mogą się odbyć. To ogromny błąd, zwłaszcza gdy myślimy o takich gałęziach gospodarki jak zdrowie publiczne, medycyna czy IT. Postępy w medycynie i śledzenie ich jest absolutnym obowiązkiem dla współczesnych lekarzy. Dlatego nawet przy najbardziej rygorystycznych obostrzeniach anty-COVIDowych główne międzynarodowe wydarzenia medyczne, po prostu muszą się odbyć i jak zwykle ITS-Poland jest całkowicie do dyspozycji lekarzy i personelu medycznego, aby pomóc w rejestracji, uiszczeniu opłat, uzyskaniu dostępu do wirtualnych wersji spotkań oraz świadczy wsparcie techniczne podczas konferencji online. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi lekarze mieli możliwość zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy w swoich dziedzinach działania. Dlatego z dumą możemy powiedzieć, że również w tym roku mieliśmy zaszczyt asystować 15 uczestnikom EULAR odbywającego się od 2 do 6 czerwca; 30 lekarzom biorącym udział w EHA, odbywających się online od 9 do 17 czerwca; i wreszcie 21 lekarzom uczestniczącym w EASL, który odbędą się w tym roku od 23 do 26 czerwca. Cieszymy się, że każdego roku możemy być częścią procesu doskonalenia zawodowego tak wielu polskich specjalistów.

12 marca 2021

Organizacja kameralnych spotkań biznesowych

Hotel Witek Modliczka

Spotkania to coś, czego większość ludzi w dzisiejszych czasach bardzo pragnie. Dlatego imprezy firmowe tego typu są naprawdę wyjątkowe, a pracownicy naprawdę ich wyczekują. Oczywiście dbanie o spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych jest kluczowym czynnikiem w obliczu pandemii, ponieważ bezpieczeństwo wszystkich uczestników ma ogromne znaczenie dla wszystkich organizatorów wydarzeń. Mimo to, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, 11 marca 2021 roku udało nam się zorganizować niezapomnianą konferencję biznesową. Spotkanie odbyło się pod Krakowem w zacisznym otoczeniu czterogwiazdkowego hotelu Witek położonego w Modliczce około 13 km od centrum Krakowa i 7 km od Portu Lotniczego Kraków-Balice. Dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych, goście mogli łatwo dotrzeć do obiektu, ale cała impreza odbyła się z dala od tłumów Krakowa. Wokół budynku znajduje się duży ogród z alejkami spacerowymi i oczkiem wodnym. W holu wzrok odwiedzających przyciąga mini akwarium z prawdziwą rafą koralową i egzotycznymi rybami, a dodatkowo każde piętro utrzymane jest w innej kolorystyce. Na przybyłych gości czeka 130 miejsc w komfortowych, w pełni klimatyzowanych pokojach, rodzinnych studiach i apartamentach dwupoziomowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesną łazienkę z suszarką do włosów i kosmetykami, telewizor LCD, telefon, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nasze kameralne spotkanie biznesowe zaplanowano dla 10 gości reprezentujących branżę medyczną. Gastronomia opierała się na trzech przerwach kawowych i lunchu. Hotel Witek bez trudu spełnił wszystkie wymagania grupy i okazał się bardzo gościnnym miejscem na taką imprezę, a spotkanie zakończyło się dużym sukcesem.

10 marca 2021

Sheraton Grand Warsaw – idealne miejsce na kameralne spotkanie biznesowe

Sheraton Grand Warsaw

Spotkania i kontakty osobiste zostały drastycznie ograniczone od czasu wybuchu pandemii COVID-19. Dlatego możliwość rozmowy twarzą w twarz ze współpracownikami to dziś prawdziwe święto. Mieliśmy zaszczyt zorganizować takie spotkanie w niezwykłym miejscu w marcu 2021 roku. Spotkanie zostało zorganizowane dla firmy farmaceutycznej i było prywatnymi warsztatami dla 10 uczestników. Odbyło się ono w Sheraton Grand Warsaw w sercu stolicy Polski. Pałac Kultury i Nauki oddalony jest od hotelu o zaledwie 1,3 km. Do Zamku Królewskiego i Starego Miasta można dojechać autobusem w zaledwie 5 minut. Centrum Nauki Kopernik i Stadion Narodowy, położone po drugiej stronie Wisły, oddalone są od obiektu o niecałe 3 km. Pięciogwiazdkowy Sheraton Grand Warsaw może pochwalić się niedawno odnowionym holem i doskonałymi restauracjami. Odnowiony, niepowtarzalny wystrój hotelu przyciąga gości z całego świata. Hotel oferuje starannie urządzone, klimatyzowane pokoje i apartamenty z minibarem oraz zestawem do przygotowywania kawy i herbaty. W każdym z pokoi znajduje się łazienka oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do wielojęzycznych kanałów. Pokoje typu superior znajdują się na najwyższym piętrze a pobyt w nich obejmuje śniadanie, przekąski i napoje, dostęp do Internetu oraz prywatną recepcję i salon klubowy. Goście hotelu Sheraton Warsaw mają także bezpłatny dostęp do centrum fitness z dobrze wyposażoną całodobową siłownią i saunami, w tym sauną fińską. Sheraton Grand Warsaw oferuje ponadto bezpłatny dostęp do Internetu w holu, restauracjach i barach. Warsztaty, mimo wszelkich niezbędnych środków ostrożności związanych z COVID oraz spełnienia wszystkich niezbędnych wymogów sanitarnych, okazały się wielkim sukcesem i doskonałą platformą swobodnej wymiany myśli i cennych innowacji.

14 października 2020

ILC 2020 Digital – Nowe oblicze kongresów i konferencji.

ILC 2020 Digital – Nowe oblicze kongresów i konferencji.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy ludzie na całym świecie doświadczyli niedoboru okazji do spotkań zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Szczęśliwie ta negatywna tendencja nie zawsze ma miejsce, a ludzie nadal są skłonni pokonywać przeszkody, aby rozwijać się zawodowo. Lekarze to oczywiście taka grupa zawodowa, która nie może stać w jednym miejscu, jeśli chodzi o zdobywanie nowej wiedzy i musi iść do przodu, gdyż nowe i odkrywcze idee pojawiają się cały czas na świecie. Jedna z takich niesamowitych okazji do podzielenia się nowymi pomysłami i przemyśleniami miała miejsce podczas ILC 2020 Digital. Cyfrowy kongres poświęcony schorzeniom wątroby odbył się w dniach 27-29 sierpnia 2020 r. Nasze grupy regularnie uczestniczą w kongresach ILC. Tak też teraz, kiedy to schorzenia wątroby, mają tak duży negatywny wpływ, również na przebieg chorób spowodowanych przez COVID, naszych lekarzy nie mogło po prostu na tej konferencji zabraknąć. Ambicja naszych doskonałych lekarzy, po prostu nie pozwoliła przegapić takiej okazji do rozwoju. ITS Poland tradycyjnie podjął wyzwanie zorganizowania udziału polskich lekarzy w tym wydarzeniu. Wszyscy członkowie naszej grupy, mieli pełne wsparcie stałego zespołu ITS Poland, by jak najlepiej wykorzystać ten czas. Wirus COVID nie jest dla nas przeszkodą. Zarejestrowaliśmy 29 uczestników kongresu i wspieraliśmy naszych klientów we wszystkich ich potrzebach. Obecnie uczestnicy kongresu mają także do końca roku dostęp do cyfrowej wersji kongresu, co daje im świetną okazję do pogłębiania swej wiedzy. W związku z tym chcemy życzyć naszym wszystkim klientom dużo zdrowia w tych niełatwych czasach, ale także i zapraszać ich na wszystkie tego typu spotkania. Taki nowoczesny sposób wymiany myśli naukowców i praktyków z całego świata może okazać się bardzo owocnym w codziennej pracy zawodowej.

31 marca 2020

Przygoda z ASH w Orlando

Przygoda z ASH w Orlando

Dziś chcemy podzielić się z Wami szczegółami wydarzenia, które odbywało się w dniach 5-11.12.2020 w Orlando na Florydzie. Nasi uczestnicy wyjazdu uczestniczyli w ASH, czyli corocznym spotkaniu Amerykańskiego Towarzystwa Hematologicznego. Wyjazd był nader udany. ITS Poland pomagało w organizacji całego wydarzenia od A do Z. Wpierw rejestrując uczestników, z najbardziej dogodnym i najtańszym możliwym wariancie opłaty, tak zwanym „early fee”, jak również organizowało najbardziej dogodne czasowo przeloty do Stanów Zjednoczonych oraz logistykę transferową na miejscu. Nasi goście zatrzymali się w hotelu Marriott Orlando Downtown mieszczącym się 20 min jazdy od miejsca konferencji Orange County Convention Center. Nowoczesny 3 gwiazdkowy Hotel Marriott Orlando Downtown, był dobrym wyborem komunikacyjnym, ale też zapewniał podstawowe udogodnienia służące odpoczynkowi, takie jak siłownia oraz basen. Samo Orlando gwarantowało wspaniałe możliwości rozrywkowe, z których korzystali nasi uczestnicy podczas pobytu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy także na nasz blog dotyczący tego miasta.

30 marca 2020

Konferencja w klimatycznym Dworze Sanna

Konferencja w klimatycznym Dworze Sanna

Na początku lutego pomagaliśmy naszym klientom w organizacji kameralnej konferencji na terenie województwa Lubelskiego. Wybór lokalizacji padł na klimatyczny Dwór Sanna. Jest to położony przy samym źródle rzeki Sanna, czterogwiazdkowy hotel z zapleczem konferencyjnym i gastronomicznym. Sam dwór to miejsce z historią, która sięga czasów szlacheckich, natomiast jego aktualny kształt i przeznaczenie to już historia najnowsza. Prace renowacyjne obiektu ruszyły w 2008 roku, czyli obiekt wciąż zachowuje swoją unowocześnioną świeżość. Okolice obiektu znane są z uwagi na lokalną, prężnie działającą winnicę, której specjały są oczywiście oferowane w restauracji hotelowej. W programie wyjazdu znalazły się dwa dni konferencyjne z pełnym zapleczem sprzętowo/gastronomicznym. Pierwszy dzień spotkania zwieńczyła jakże klimatyczna i nastrojowa kolacja w Restauracji Dworu Sanna. Zaproponowane menu Szefa Kuchni było doskonałym połączeniem dań rybnych, z dziczyzną i innymi mięsami. Wyśmienitym daniom towarzyszyły oczywiście idealnie dobrane lokalne wina. Dwór Sanna to wymarzone miejsce do organizacji konferencji, czy wyjazdu motywacyjnego. Dzięki jego doskonałej obsłudze każdy uczestnik naszego wyjazdu poczuł co oznacza prawdziwa polska gościnność.

27 marca 2020

LINC 2020

LINC 2020

Bardzo cieszy na, że co roku mamy zaszczyt organizować podróż naszych lekarzy na konferencję LINC. LINC 2020, czyli kongres interdyscyplinarnej praktyki interwencyjnej w Lipsku, obejmował jak co roku wykłady na temat interdyscyplinarnej praktyki interwencyjnej oraz liczne prezentacje na żywo, najnowocześniejszych praktyk, wykonywanych w wiodących ośrodkach interwencyjnych. W tym roku, z przyjemnością zaoferowaliśmy członkom naszej grupy zakwaterowanie zaledwie 700 m od miejsca konferencji. Wszyscy nasi goście zatrzymali się w 4-gwiazdkowym Sachsenpark-Hotel. Ten nowoczesny obiekt znajduje się dosłownie naprzeciwko centrum wystawowego w Lipsku i 8 km od centrum miasta. 10 minut spacerem od hotelu znajduje się przystanek tramwajowy, a środkami transportu publicznego można bez problemu dojechać do centrum Lipska w około 20 minut. Lipsk jest jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych we wschodnich Niemczech, a dzięki bogatemu dziedzictwu kulturowemu i muzycznemu jest regularnie wymieniany jako jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w Europie. Ze względu na kompaktowe rozmiary Starego Miasta, Lipsk jest bardzo przyjazny turystom. Do głównych atrakcji należą: Stary Ratusz i Rynek, Kościół Św. Tomasza, Kościół Św. Mikołaja, Pomnik Bitwy Narodów, Maddlerpassage i Naschmarkt, Zoo, Ogród Botaniczny, Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Kawy Coffe Baum, Dom Mendelssohna, Grassi Muzeum i Nowy Ratusz. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku dołączycie do członków naszej grupy w Lipsku.

27 marca 2020

Sudecki Wyjazd Motywacyjny

Sudecki Wyjazd Motywacyjny

Chcemy opowiedzieć Wam trochę o bardzo interesującym spotkaniu motywacyjnym, zorganizowanym dla menedżerów jednego z naszych klientów, które odbyło się w dniach 1-4 marca 2020 r. w Sosnówce. Sosnówka to malownicza wieś w Sudetach, bardzo wyjątkowa widokowo, ponieważ znajduje się tu sztuczne jezioro, co jest rzadkością w polskich górach. Nasza grupa liczyła 20 osób i zatrzymała się w niesamowitym 4-gwiazdkowym Lake Hill Resort & Spa. Oznaczało to, że grupa mogła cieszyć się nowoczesnym komfortem odnowy biologicznej i spa, tuż nad brzegiem majestatycznego górskiego jeziora. Podczas pobytu, oprócz warsztatów biznesowych, grupa odbyła szkolenie z nart biegowych, pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora Polskiego Związku Narciarskiego. Kurs był połączony nawet z wyjściem na trasę. ITS kompleksowo zorganizował całą imprezę, w tym wynajęcie sprzętu narciarskiego dla całej grupy. Podczas pobytu w Sudetach, grupa realizowała wszystkie przejazdy luksusowym autokarem klasy biznesowej, dzięki czemu zwiedzanie było jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze. Oprócz doskonałych posiłków w hotelu, takich jak przerwy kawowe, obiady i kolacje, grupa miała zorganizowaną jedną kolację galową w restauracji U Ducha Gór w Karpaczu. Obiekt ten ma niesamowite drewniane tradycyjne wnętrza i specjalizuje się w lokalnej kuchni. Podsumowując ten niezwykły wyjazd motywacyjny do Sosnówki jesteśmy pewni, że jego uczestnicy będą go długo wspominać, ze względu na jej niewątpliwą oryginalność i wysoki standard.

17 stycznia 2020

Wschodząca gwiazda turystyczna

Wschodząca gwiazda turystyczna

Jeśli poszukujecie miejsca na bardzo oryginalny incentive to chcemy wam zaproponować pomysł użyty przez naszych klientów w listopadzie. Odwiedzili oni mianowicie Arabię Saudyjską. Zapytacie pewnie, czy jest to w ogóle możliwe, gdyż przecież kraj ten był zawsze bardzo zamknięty. Odpowiedź brzmi tak, gdyż po latach alienacji we wrześniu 2019 kraj ten wprowadził wreszcie wizy turystyczne i tym samym otworzył się na wizyty turystów z całego świata. Daje to wreszcie możliwość osobom spoza krajów arabskich zobaczenie tego kraju. Nasza grupa wybrała wizytę w Rijadzie, a my umożliwiliśmy im pobyt w tym kraju organizując między innymi przeloty i wizy turystyczne. Sama Arabia Saudyjska zabiega o turystów liberalizując prawo, a także wznosząc gigantyczny kurort nazywany „najnowocześniejszym miastem świata”, inwestuje także w zabytki. Sam Rijad – stolica państwa, który odwiedziła nasza grupa zamieszkuje ponad 5 mln mieszkańców i jest ważnym ośrodkiem administracyjno- kulturalno-handlowym. Głównymi atrakcjami miasta są Al. Faisalyah Centre, Kingdom Centre, Muzeum Królewskich Saudyjskich Sił Powietrznych oraz Fort Masak. W pobliżu Rijadu znajduje się Meczet Proroka (drugie po Mekce najświętsze miejsce islamu) i nowoczesna Grobla Króla Fahda.

01 lipca 2019

Portugalski wyjazd motywacyjny

Portugalski wyjazd motywacyjny

Portugalia to świetne miejsce na wyjazd motywacyjny. Chcemy się podzielić pomysłem na jednodniowe zwiedzanie w Belem i Sintrze oraz plażowanie na Cabo de Roca. Całość wycieczki zaczynała się w Lizbonie. Stamtąd następował około 30 minutowy transfer do Sintry, górzystej miejscowości, która dzięki swemu położeniu między górami i morzem oferuje widoki żywcem wyjęte z filmu Władca Pierścieni oraz swoisty nadzwyczajny mikroklimat. Na miejscu grupa zwiedzała wielobarwny Pałac Pena oraz mury obronne. Po przerwie na obiad, obowiązkowych owocach morza, grupa przeniosła się na kraniec Europy, czyli najdalej wysunięty na zachód przylądek Europy kontynentalnej. Następnie spacer w Cabo i Cascais oraz 2 h beztroskiego plażowania. Wieczór grupa spędziła w malowniczej, atlantyckiej dzielnicy Lizbony Belem. Cały dzień pełen wrażeń był idealnym przykładem wycieczki motywacyjnej zorganizowanej dla pracowników naszego klienta.

01 lipca 2019

Idealny Madryt

Idealny Madryt

Niedawno zakończył się EULAR 2019, który okazał się ogromnym sukcesem, dlatego chcieliśmy się podzielić z Wami szczegółami tej imprezy. Tegoroczny EULAR (Annual European Congress of Rheumatology) odbywał się w dniach 12-15.06.2019 w Madrycie. Do perfekcji doprowadziliśmy kwestie transportowe: nasi goście otrzymali do ręki w autobusie madryckie karty miejskie, choć teoretycznie można je nabyć jedynie na miejscu; zorganizowaliśmy najdogodniejsze transfery grupowe i indywidualne do Madrytu, na konferencje i na kolacje; dopasowaliśmy nawet dla niektórych uczestników noclegi jeszcze w Polsce, by ułatwić im dotarcie na samolot w dogodnych godzinach; niektórzy nasi klienci mieli także opłacone parkingi dla swych aut zagranicą. Oprócz transferowej operacji logistycznej idealnie został zaplanowany także komponent kulinarny. Nasi goście mieli okazję stołować się w najstarszej restauracji na świecie Botin, gdzie króluje kuchnia śródziemnomorska, a także podziwiać panoramę Madrytu i cieszyć się kuchnią hiszpańską z 30 piętra, na którym mieści się restauracja Volvoreta. Całości tego pakietu kulinarnego dopełniała oryginalna restauracja serwująca dania brazylijskie i argentyńskie Rubaiyat. Podsumowując tegoroczny EULAR okazał się kolejnym wielkim sukcesem!

12 czerwca 2019

Portugalski „Blues”

Portugalski „Blues”

Na początku czerwca jedna z naszych grup uczestniczyła w konferencji EAACI w Lizbonie. W trakcie tego pobytu mieliśmy przyjemność zorganizować dla nich niezwykłe wydarzenie zorganizowane przez the Association Fado Casto i zaprezentować lokalną tradycję Portugalskiego Bluesa. Stowarzyszenie Fado Casto znajduje się w sercu Alfamy (Rua de São Mamede 8A), obok katedry w Lizbonie. Stary pałac w Pombaline to niezwykłe miejsce na organizację wydarzenia grupowego, gdyż został zbudowany pod ruinami starożytnego rzymskiego teatru ze sklepioną kamienną podłogą i kolumnami z XVIII wieku. Jest to mistyczna przestrzeń o wysokości sześciu metrów, która pozwala uzyskać wyjątkową akustykę. Ściany pokryte są starymi płytami winylowymi Fado i zdjęciami ponad tysiąca wykonawców tej muzyki. Lokal dysponuje ladą pokryta trzystoma wycinkami czasopism i oryginalnymi gazetami Diva Amália Rodrigues. Cała przestrzeń ma komponent dydaktyczny i muzykologiczny. Fados śpiewa się po kolacji i przez całą noc. Podczas wydarzenia naszym gościom towarzyszyła tradycyjna kuchnia portugalska podana w oryginalnych lokalnych naczyniach glinianych. Nasi goście uznali, że był to najbardziej oryginalny element pobytu w Lizbonie.

10 kwietnia 2019

Pokazy Koni Puszta Węgry

Pokazy Koni Puszta Węgry

Kolejnym ciekawym projektem, którym chcemy się z Wami podzielić jest Puszta tradycyjny pokaz węgierskich koni. Nasza grupa w ramach wyjazdu motywacyjnego opuszczała Budapeszt, by na pobliskiej farmie uczestniczyć w pokazach. Całe wydarzenie było zaplanowane na około 5 h. Po przybyciu na miejsce, goście zostali przywitani tradycyjnymi bułkami serowymi oraz owocową brandy. Następnie w wozach konnych delektowali się wiejskimi pejzażami by ostatecznie dotrzeć do miejsca pokazów. Jako wstęp do imprezy uczestnicy wyjazdu oglądali film wprowadzający w tradycję mistrzostw końskich oraz zwiedzali stajnie.  Po tym wprowadzeniu grupa oglądała show prezentujący ponad 1000 letnią węgierską tradycję hodowli i ujeżdżania koni. Najciekawszymi momentami były pokazy łucznictwa w siodle oraz równoczesne ujeżdżanie 5 koni przez jednego jeźdźca. Po pokazach cała grupa uczestniczyła w typowym tradycyjnym posiłku. Uczestnictwo w Puszcie to po prostu konieczność podczas węgierskich wyjazdów motywacyjnych.

10 kwietnia 2019

Paryż oglądany z Sekwany

Paryż oglądany z Sekwany

Chcemy się z wami podzielić bardzo sympatyczną atrakcją Paryża, którą ostatnio miała okazje wypróbować nasza grupa delegatów na ESCEO. Jest to rejs po Sekwanie, który trwa około 1:10 h. Rejs odbywa się na pokładzie jednej z sześciu łodzi Bateaux Mouches. W sezonie letnim rejsy odbywają się co 30 min, w sezonie zimowym co 40 min. Rejs można też zgrabnie połączyć z kolacją w restauracji Le Club, która także mieści się na zacumowanej w pobliżu Wieży Eiffla łodzi. W okresie wiosenno-letnim rejsy są dostępne od 10:00 do 22:30. Podczas rejsu pasażerowie mają okazję zobaczyć znane z pocztówek ikony Paryża takie jak: Wieża Eiffla, Katedra Notre Dame czy Muzeum D’Orsey. Paryż oglądany z perspektywy Sekwany prezentuje się iście imponująco, gorąco polecamy!

12 marca 2019

Pożegnanie z sezonem narciarskim 2018/2019

Pożegnanie z sezonem narciarskim 2018/2019

Właśnie kończy się już ostatni w sezonie narciarskim 2018/2019 wypad naszej grupy do Zakopanego. Tym razem było to spotkanie konferencyjno-motywacyjne w Zakopanym dla managerów działu handlowego jednego z naszych stałych korporacyjnych klientów. To były bardzo udane dwa dni szusowania po stoku na Kasprowym Wierchu wraz z doskonałymi warunkami konferencyjnymi w czterogwiazdkowym hotelu Grand Stamary, znajdującym się w sercu Zakopanego, a położonym zaledwie 650 m od słynnych Krupówek. Hotel oprócz przestrzeni konferencyjnej oferuję także strefę wellness z basenem, jacuzzi i saunami. Po wyczynach narciarskich na stoku grupa mogła zakosztować przysmaków góralskich w restauracjach Bąkowa Zochylina i Restauracji Zakopiańskiej. Warto wspomnieć o takich ciekawostkach jak aperitif w postaci mioduli czy też moskol, pasta z bryndzy czy też oscypek z brusznicą. Jeżeli wy także chcecie odkryć zalety zimowej stolicy Polskich Tatr, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

12 marca 2019

Zakopiański wyjazd motywacyjny

Zakopiański wyjazd motywacyjny

Chcemy się z wami podzielić pomysłem na niesamowity wyjazd motywacyjny. Właśnie zakończyliśmy takie wydarzenie dla jednej z naszych Ukraińskich grup w Zakopanem. Główna atrakcja była zaplanowana na około 5 h i obejmowała przejazdy psimi zaprzęgami, skuterami śnieżnymi oraz poczęstunek w połowie imprezy w oryginalnym indiańskim tipi, znajdującym się na Gubałówce, a będącym bazą wypadową zaprzęgów psich. Cała impreza udała się doskonale, a instruktorzy grupy władali nawet językiem ukraińskim, co było wielkim plusem dla naszej grupy. Oprócz tego „outdoorowegoo” wydarzenia grupa także miała zorganizowane przez nas niezapomniane posiłki w restauracjach Góralska Tradycja oraz Halka, a także relaks w spa w Termach Bukovina. Oczywiście ukoronowaniem imprezy były wieczorne hulanki w klubie Vavavoom. Jeśli poszukujecie zimowych rozrywek dla waszej grupy, Zakopiański „incentive” czyli wyjazd motywacyjny, to coś co musicie wziąć pod uwagę!

11 marca 2019

Karaiby – świat piratów

Karaiby – świat piratów

Dziś chcemy wam przybliżyć niezwykle oryginalny wyjazd motywacyjny, który realizowaliśmy w pierwszym tygodniu lutego na Karaibach. Program obejmował 8 dniowy rejs, podczas którego nasza grupa przemierzyła 300 mil morskich (ponad 550 km) i odwiedziła 15 wysp między innymi Martynika, St. Vincent, Mayreu, Petit Tabac, Baradal i Petit Rameau. Podczas rejsu wśród niezliczonych atrakcji znalazły się pływanie z żółwiami, nurkowanie z barakudami, ściganie z delfinami, obserwacja wielorybów i licznie latających ryb; nurkowanie na malowniczych rafach koralowych, opalanie na bezludnej wyspie będącej planem filmowym słynnego filmu „Piraci z Karaibów”, zwiedzenie scenografii do tego filmu oraz degustacja rumu w słynnym „Barze u Antka”, prowadzonym przez lokalnego fascynata kultury polskiej. Podsumowując było to wspaniałe doświadczenie, które dostarczyło mnóstwa wrażeń całkowicie niedostępnych w naszym kraju w trakcie polskiej zimy. Jeśli myślicie o bardzo oryginalnym i niezapomnianym wyjeździe motywacyjnym dla swoich pracowników Karaiby są strzałem w dziesiątkę.