Poznaj nasze kreatywne umysły, złóż swoje wydarzenie w ręce profesjonalistów!

Co możemy dla Ciebie zrobić:

 • Kompleksowe przygotowanie wyceny
  projektu zgodnej z założonym budżetem

 • Silną pozycję negocjacyjną w negocjacjach
  cenowych z dostawcami

 • Prowadzenie projektu przez specjalnie
  dedykowanego koordynatora

 • Sprawne rozliczenie
  każdego wydarzenia

 • Odnajdywanie najdogodniejszych lokalizacji i najbardziej opłacalnych
  finansowo ofert hotelowych oraz miejsc na spotkania towarzyszące

 • Rejestrację na kongresy
  zagraniczne i krajowe

 • Wyszukanie najdogodniejszych
  połączeń lotniczych i zakup biletów

 • Obsługę pilota, koordynatora
  i przewodników

 • Organizację transferów lotniskowych, przewozów autokarowych,
  kupno biletów kolejowych oraz karnetów na lokalną komunikację miejską

 • Obsługę wizową w krajach,
  gdzie jest ona konieczna

 • Oddzielny program rekreacyjny
  dla współmałżonków podróżujących z delegatami

 • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków
  w czasie delegacji i uczestnictwa w kongresach

 • Dobór najwyższej jakości lokali gastronomicznych
  i organizacja cateringu. Organizacja bankietów i imprez pokonferencyjnych

 • Wydruk i przygotowanie materiałów
  konferencyjnych i reklamowych oraz gadżety reklamowe

 • Rejestrację zdjęciową
  oraz filmową wydarzenia

 • Planowanie towarzyszących
  atrakcji i momentów relaksu

Kalendarz wydarzeń:

Specjalizacje i konferencje

EULAR (Annual European Congress of Rheumatology)

Od jego powstania w 2000 r. EULAR stał się podstawową platformą wymiany informacji naukowych i klinicznych w dziedzinie reumatologii w Europie. Kongres EULAR odbywa się zazwyczaj w czerwcu w jednym z europejskich miast. Z biegiem lat EULAR zyskał opinię najbardziej innowacyjnej platformy dla praktykujących lekarzy, by odkrywać nowinki prosto z najnowszych badań klinicznych. Corocznie w kongresie uczestniczy kilkanaście tysięcy delegatów.

Najbliższy: 1-4.06.2022 Kopenhaga, Dania

DGRH (Kongress der Deutschen Gesellschaft für Rheumatologie)

Kongres Niemieckiego Stowarzyszenia Reumatologicznego. 

          Najbliższy: 31.08 – 3.09 2022 Berlin, Niemcy

ACR (American College of Rheumatology)

Międzynarodowe spotkanie kilkunastu tysięcy reumatologów i ponad 100 wystawców by zaprezentować najnowsze osiągnięcia z dziedziny reumatologii. Coroczne Spotkanie Amerykańskiego Kolegium Reumatologicznego jest szansą globalnej edukacji reumatologicznej. Mając ponad 450 sesji, spotkanie zapewnia nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego, nawiązywania kontaktów i dostępu z pierwszej ręki do najnowszych badań reumatologicznych i ich zastosowań klinicznych.

Najbliższe: 11-15.11.2022 Filadelfia, USA

ERS (The European Respiratory Society International Congress)

Jest największym międzynarodowym kongresem obejmującym zagadnienia oddechowe. Jego zadaniem jest zebranie profesjonalistów zajmujących się zagadnieniami oddechowymi i określanie standardów poprzez edukację oraz tworzenie okazji do rozwoju dla profesjonalistów z tej dziedziny. 

Najbliższy: 5-8 Wrzesień 2021 Barcelona, Hiszpania; 3-7 Wrzesień 2022 Barcelona, Hiszpania

ESPNIC (The European Society of Paediatric and Neonatal Intensive Care Annual Meeting)

Coroczne spotkanie Europejskiego Stowarzyszenia Pediatrycznego i Intensywnej Terapii Neonatologicznej to wyjątkowe multidyscyplinarne forum dla specjalistów z całego świata, którzy spotykają się i dyskutują na różne tematy, owocujące stymulującymi debatami i współpracą. Dołącz do lekarzy, pielęgniarek i innych zainteresowanych pracowników służby zdrowia i weź udziału w nowatorskich warsztatach i sesjach edukacyjnych, które dadzą ci możliwość nawiązywania nowych, wartościowych kontaktów zawodowych.

          Najbliższy: 15-18.06.2021 wirtualny

EAP Congress and Master Course

Kongres organizowany przez Europejską Akademię Pediatrii (European Academy of Paediatrics). Podczas kongresu odbywają się dodatkowe kameralne 1,5 dniowe warsztaty MasterCourse in Paediatrics. Wśród głównych dziedzin i tematów omawianych podczas kongresu znajdziemy: leczenia nastolatków, neonatologia, alergologia i immunologia, nefrologia, intensywna terapia, neurologia, endokrynologia, leczenie cukrzycy, dziecięca medycyna tropikalna, gastroenterologia i żywienie, opieka podstawowa, genetyka i metabolizm, otyłość, hemato-onkologia, choroby zakaźne, choroby układu oddechowego, reumatologia i kardiologia pediatryczna. 

         Najbliższy: 22-25.04.2021 wirtualny

Europaediatrics Congress

Odbywający się co dwa lata flagowy kongres prezentujący działalność EPA (European Paediatric Association) i EPA-UNEPSA (Union of National European Paediatric Societies and Associations). Skupia głównie specjalistów europejskich, ale uczestniczą w nim także delegaci z innych kontynentów. Tematem kongresu jest głównie zapobieganie oraz innowacyjne leczenie w opiece zdrowotnej dzieci na wszystkich szczeblach organizacyjnych w systemie ochrony zdrowia.  

Najbliższy: 7-9.10.2021 Zagrzeb, Chorwacja

INAC (International Neonatology Association Conference)

Konferencja INA wspiera debatę na temat praktycznych problemów w neonatologii, gdzie delegaci z całego świata (około 400 osób) mogą aktywnie uczestniczyć w debatach z twórcami opinii na najaktualniejsze problemy neonatologii.

       Najbliższy: 8-11.06.2021 Budapeszt, Węgry

ECCO (European Cancer Summit)

Przyciąga światowych liderów zajmujących się chorobami nowotworowymi. Jest to wyjątkowe forum multidyscyplinarne. Kongres ECCO to Europejski Kongres Onkologiczny, podczas którego prezentowane i dyskutowane są nowe wartościowe metody leczenia pacjentów, które mogą mieć zastosowanie w codziennej praktyce.

       Najbliższy: 17-18.11.2021 Bruksela, Belgia

ISICEM (International Symposium on Intensive Care and Emergency Medicine)

Międzynarodowe Sympozjum Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej jest organizowane we współpracy z Departamentami Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej Szpitala Uniwersyteckiego Erasme, Université Libre de Bruxelles oraz z Belgijskim Towarzystwem Intensywnej Terapii (SIZ). Spotkanie odbywa się co roku w marcu. Pierwsze spotkanie miało miejsce w 1980 roku, obecnie przyciąga ponad 6200 uczestników z całego świata. Celem tego czterodniowego sympozjum jest dostarczenie uczestnikom aktualnego przeglądu najnowszych, istotnych klinicznie, postępów w badaniach, terapii i leczeniu osób w stanie krytycznym. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia zainteresowanych medycyną ratunkową.

          Najbliższy: 31.08– 3.09.2021 Bruksela, Belgia

Euro PCR

Światowy kurs interwencyjnej medycyny sercowo-naczyniowej. Oficjalne doroczne spotkanie Europejskiego Stowarzyszenia EAPCI. Łącząc ze sobą ponad 11 000 uczestników rocznie i jest to sztandarowe wydarzenie w zakresie PCR. Funkcjonuje jako globalne forum wymiany informacji między wszystkimi społecznościami interwencyjnymi.

Najbliższy: 17-20.05.2022 Paryż, Francja

TCT (Transcatheter Cardiovascular Therapeutics Symposium)

Jest to największe i najważniejsze spotkanie edukacyjne w dziedzinie interwencyjnej medycyny sercowo-naczyniowej. Od ponad 30 lat TCT jest centrum prezentacji przełomowych osiągnięć i postępów w terapii i badaniach klinicznych zagadnień krążeniowych. Sympozjum przeznaczone jest dla kardiologów interwencyjnych, radiologów, kardiologów klinicznych, naukowców, specjalistów medycyny naczyniowej, chirurgów serca i naczyń, lekarzy, pielęgniarek, techników laboratoryjnych i innych pracowników służby zdrowia, którzy są szczególnie zainteresowani medycyną interwencyjną i naczyniową. Ogólnym celem kongresu jest podniesienie kompetencji i wydajności słuchaczy poprzez dostarczanie najnowocześniejszych treści edukacyjnych, które pokazują najnowsze postępy w obecnych terapiach i badaniach klinicznych.

Najbliższe: 4-6.11.2021 Orlando, USA

ESC (European Society of Cardiology)

Jest to największy kongres poświęcony zagadnieniom sercowo-naczyniowym na świecie. To zgrupowanie ponad 30 tys. profesjonalistów z całego świata. Zgłaszanych jest na niego ponad 4 500 streszczeń prac, odbywa się około 500 sesji eksperckich, na których poruszanych jest przeszło 400 różnorodnych zagadnień kardiologicznych. 

Najbliższy: 27-30.08.2022 Barcelona, Hiszpania; 26-29.08.2023 Amsterdam, Niderlandy; 31.08.– 3.09.2024 Londyn, Wielka Brytania; 30.08–2.09.2025 Madryt, Hiszpania

PTK (Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego)

Najważniejsze spotkanie naukowe i edukacyjne w Polsce skierowanego nie tylko do lekarzy kardiologów, ale również do lekarzy innych specjalności, lekarzy medycyny rodzinnej, internistów, pielęgniarek i techników medycznych oraz studentów medycyny. Inicjatywa ta skupia w jednym miejscu grono największych autorytetów środowiska kardiologicznego oraz firm, startupów i instytutów realizujących zaawansowane technologicznie prace nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami, służącymi codziennej pracy lekarzy i zdrowiu pacjentów. Celem spotkania jest jak najbardziej wszechstronne i wyczerpujące przedstawienie wyników badań, nowych metod diagnostycznych i terapeutycznych, oraz, jak co roku, wytycznych Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

        Najbliższy: 23-25.09.2021 wirtualny

ACC (Acute Cardiovascular Care Congress)

Jest to coroczny kongres ACCA (Acute Cardiovascular Association). Kongres jest wiodącym wydarzeniem naukowym dla wszystkich pracowników służby zdrowia zajmujących się interwencyjną opieką kardiologią. Spotkanie to skupia kardiologów, aktywistów, anestezjologów, internistów, kardiochirurgów, pielęgniarki, ratowników medycznych i innych pokrewnych profesjonalistów, którzy dbają o chorych na oddziałach kardiologicznych. ACC prezentuje dokonania wiodących specjalistów, którzy omawiają najnowsze postępy w dziedzinie interwencyjnej opieki sercowo-naczyniowej.

       Najbliższy: 2-4.04.2022, Waszyngton, USA

CIRSE (Cardiovascular and Interventional Radiological Society of Europe)

Spotkanie organizowane przez Cardiovascular and Interventional Radiological Society of Europe zrzeszające radiologów interwencyjnych i sercowo-naczyniowych z całego świata. Coroczne spotkanie CIRSE skupia ponad 6 tys. specjalistów z około 80 krajów. CIRSE to ponad 170 sesji naukowych i 250 godzin edukacyjnych. Program edukacyjny koncentruje się na dostarczaniu najbardziej aktualnych informacji o nowatorskich i minimalnie inwazyjnych terapiach. Osiem ścieżek klinicznych pomoże uczestnikom wybrać sesje najbardziej bezpośrednio związane z ich codzienną praktyką. 

       Najbliższy: 25-28.09.2021 wirtualny

LINC (Leipzig Interventional Course Congress)

Celem edukacyjnym LINC jest stymulowanie interdyscyplinarnej dyskusji o ocenie naukowej różnych technik stosowanych w leczeniu endowaskularnym w codziennej praktyce. LINC jest interdyscyplinarnym kursem, zaprojektowanym w celu zapewnienia globalnej platformy, umożliwiającej wymianę doświadczeń o leczeniu „pacjentów naczyniowych”. Integruje on specjalistów różnych specjalności, którzy wykonują interwencje wewnątrznaczyniowe.

Najbliższy: 31.01–3.02.2022 Lipsk, Niemcy 

AHA (American Heart Association Scientific Sessions)

Sesje naukowe Amerykańskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego. To coroczne ważne wydarzenie nadje nowego wymiaru odkryciom naukowym z dziedziny medycyny sercowo-naczyniowej. Skupia ono specjalistów praktyków, naukowców i badaczy z całego świata. Jakość i zakres prezentowanych zagadnień czyni sesje AHA jednym z najważniejszych forów wymiany myśli między badaczami oraz firmami medycznymi działającymi w dziedzinie sercowo-naczyniowej. AHA organizuje ponad 800 sesji i obejmuje około 4000 abstraktów naukowych. 

         Najbliższy: 13-15.11.2021 Boston, USA

TCT (Transcatheter Cardiovascular Therapeutics Symposium)

Jest to największe i najważniejsze spotkanie edukacyjne w dziedzinie interwencyjnej medycyny sercowo-naczyniowej. Od ponad 30 lat TCT jest centrum prezentacji przełomowych osiągnięć i postępów w terapii i badaniach klinicznych zagadnień krążeniowych. Sympozjum przeznaczone jest dla kardiologów interwencyjnych, radiologów, kardiologów klinicznych, naukowców, specjalistów medycyny naczyniowej, chirurgów serca i naczyń, lekarzy, pielęgniarek, techników laboratoryjnych i innych pracowników służby zdrowia, którzy są szczególnie zainteresowani medycyną interwencyjną i naczyniową. Ogólnym celem kongresu jest podniesienie kompetencji i wydajności słuchaczy poprzez dostarczanie najnowocześniejszych treści edukacyjnych, które pokazują najnowsze postępy w obecnych terapiach i badaniach klinicznych.

Najbliższy: 4-6.11.2021 Orlando, USA

CTO (Chronic Total Occlusion Summit)

Jest organizowany przez Cardio Vascular Research Foundation (CRF). Szczyt CTO podkreśli zarówno zaawansowane techniki, jak i medycynę opartą na dowodach, z dużym oparciem na transmisjach na żywo z udziałem czołowych światowych ekspertów w dziedzinie PCI CTO. Program ten jest przeznaczony dla kardiologów interwencyjnych, specjalistów wewnątrznaczyniowych, kardiologów klinicznych, pielęgniarek laboratoryjnych zajmujących się cewnikowaniem, technologów sercowo-naczyniowych i innych pracowników służby zdrowia, którzy są szczególnie zainteresowani CTO.

Najbliższy: 23-24.02.2023 Nowy Jork, USA

AASLD (American Association for the Study of Liver Diseases) The Liver Meeting

Liver Meeting® zapewnia najnowocześniejsze programy, które są ukierunkowane na różnorodne potrzeby specjalistów hepatologii. Uczestnicy mogą spodziewać się prezentacji najbardziej aktualnych klinicznych i podstawowych trendów badawczych w chorobach wątroby od renomowanych ekspertów w tej dziedzinie. Treści sesji obejmują pełne spektrum tematów, w tym wirusowe zapalenie wątroby typu C, transplantację wątroby i opiekę opartą na wartościach, a także powszechne problemy z leczeniem chorób wątroby, przypadki i prezentacje opracowane w celu zapewnienia wglądu i globalnej perspektywy strategii leczenia i zarządzania tym procesem. Sympozjum przyciąga co roku tysiące specjalistów z dziedziny hepatologii. Zazwyczaj odbywa się w listopadzie. 

Najbliższy: 12-15.11.2021 Anaheim, USA

PHC (Paris Hepatology Conference)

Dwudniowa konferencja poświęcona chorobom wątroby, która corocznie dostarcza najnowocześniejszych informacji na temat leczenia pacjentów z wirusowym zapaleniem wątroby typu B i zapaleniem wątroby typu C, przedstawionych przez wiodących międzynarodowych ekspertów, którzy pokazują najnowsze dane i wydają swoje opinie na temat zastosowań klinicznych.

Najbliższe PHC: 8-10.03.2021 Paryż, Francja

APASL (Asian Pacific Association for the Study of the Liver) Annual Meeting

APASL istnieje od 1978 roku w celu ujednolicenia kultury różnorodności, wykorzystując zainteresowanie Hepatologią jako siłą napędową do stworzenia forum postępu nauki w dziedzinie zdrowia wątroby. Wznosząc się na wyżyny w hepatologii uosabia siłę konferencji, ponieważ generuje stymulujące zmiany takie jak wprowadzanie wysoce skutecznych leków do leczenia raka wątroby, lekarstwa na wirusowe zapalenie wątroby typu C, nowe terapie zapalenia wątroby typu B i innych hepatocytów, a także metaboliczne choroby wątroby. APASL dąży do zgromadzenia naukowców, klinicystów, studentów, innych specjalistów i współpracowników w celu omówienia najnowocześniejszych technologii na linii frontu leczenia hepatologicznego łączącego się z narzędziami do cyfrowej wymiany. Warsztaty mają na celu zbudować platformę wymiany pomysłów między mentorami i podopiecznymi, forum dyskusyjne na temat niejednoznacznych zagadnień dotyczących leczenia i zarządzania leczeniem oraz forów badań klinicznych zawierających innowacyjne koncepcje i techniki mają na celu poprawę opieki zdrowotnej nad pacjentami z chorobami wątroby. 

Najbliższy: 30.03–3.04.2022 Seul, Korea

ESPGHAN (European Society for Paediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition)

Coroczne spotkanie ESPGHAN odbywa się w maju lub czerwcu. Zapewnia stymulujące i informacyjne wykłady wiodących ekspertów z dziedziny gastroenterologii, hepatologii i żywienia.

Najbliższy: 22-25.06.2022 Kopenhaga, Dania

DDW (Digestive Disease Week)

Jedno z 50 rozpoznawanych na całym świecie spotkań oferowanych przez HCEA. DDW jest jednym z największych spotkań lekarzy, badaczy i przedstawicieli firm branżowych z dziedzin gastroenterologii, hepatologii, endoskopii i chirurgii żołądkowo-jelitowej. 

Najbliższy: 21-24.05.2022 San Diego, USA

EHA (European Hematology Association)

Coroczny kongres EHA (Europejskiego Stowarzyszenia Hematologii) jako główny kongres EHA odbywa się zawsze w czerwcu w jednym z europejskich miast i gromadzi specjalistów z całego świata. Corocznie udział w kongresie bierze około 11 tys. specjalistów z wszelakich dziedzin hematologii, by dyskutować na temat najnowszych odkryć i innowacji w tej dziedzinie. 

Najbliższy: 9-12.06.2022 Wiedeń, Austria

ASH Annual Meeting (American Society of Hematology)

Najważniejsze wydarzenie w hematologii chorób złośliwych i niezłośliwych, doroczne spotkanie ASH prezentuje osiągnięcia naukowe najwyższej wagi i najważniejsze obszary postępu klinicznego w hematologii. Program konferencji jest niezwykle szeroki. Spotkanie zapewnia nieocenione doświadczenia edukacyjne i możliwość zapoznania się z tysiącami streszczeń naukowych. W wydarzeniu bierze udział około 25 tys. specjalistów z dziedziny hematologii z całego świata. 

Najbliższy: 11-14.12.2021 Atlanta, USA

ISPOR (The Professional Society for Health Economics and Outcomes Research)

ISPOR jest uznawany na całym świecie jako wiodąca organizacja edukacyjno-naukowa zajmująca się ekonomią zdrowia i wynikami badań (HEOR) oraz ich wykorzystaniem w decyzjach dotyczących opieki zdrowotnej. Jeśli chcesz poznać profesjonalistów z branży HEOR, porozmawiać o najnowszych trendach i czerpać wiedzę od uznanych ekspertów, odwiedź ISPOR. 

Najbliższy: 14-18.05.2022 Waszyngton, USA; 6-10.05.2023 Boston, USA; ISPOR Europe 5-9.11.2022 Wiedeń, Austria

EADV (The European Academy of Dermatology and Venereology)

Coroczny kongres Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Mimo że kongres jest organizowany przez stowarzyszenie Europejskie skupia prelegentów z ponad 100 krajów, w tym krajów obu Ameryk, Azji, Afryki i Australii. Sesje o różnych formatach obejmują ważne dziedziny dermatologii i wenerologii. Tematy będą prezentowane w różnych podejściach i z różnych perspektyw. Program obejmuje wykłady plenarne, zajęcia edukacyjne, sesje przypominające i aktualizujące (skierowane do specjalistów dermato-wenerologów), rady ekspertów i dyskusje (dla grup ekspertów), co nowego, przypadki kliniczne i wiele więcej.

Najbliższy: 29.09–2.10.2021 wirtualny

ICID (International Congress on Infectious Disease)

Kongres organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Chorób Zakaźnych. Przyciąga wiodących naukowców akademickich i badaczy by wymienić się doświadczeniami i wynikami badawczymi z zakresu chorób zakaźnych. 

Najbliższy: autumn 2022

ID Week (Infectious Disease Society of America)

Jest to forum pracowników służby zdrowia z różnych dziedzin zachęcające do współpracy i wzajemnej wymiany wiedzy. To kompleksowe spotkanie, które oferuje dostęp do uznanych na arenie międzynarodowej liderów w dziedzinie chorób zakaźnych oraz możliwość nawiązania współpracy z najbardziej szanowanymi specjalistami w omawianym zakresie, w tym HIV.

Najbliższy: 29.09–3.10.2021 wirtualny

TTS (International Congress of the Transplantation Society)

Kongres Międzynarodowego Stowarzyszenia Transplantologicznego jest wydarzeniem ogólnoświatowym i nie odbywa się co roku. Poruszana jest na nim szeroko tematyka transplantologiczna oraz kontrowersje etyczne i rozwiązania prawne mające wpływ na transplantologię. Omawiane są tu czynniki wpływające na programy transplantologiczne oraz dawstwo organów. 

Najbliższy: 10-14.09.2022 Buenos Aires, Argentyna

Anesthesiology Annual Meeting

Coroczne spotkanie anestezjologów z około 80 krajów, odbywające się w Stanach Zjednoczonych, skupiające około 14 000 specjalistów z tej dziedziny, by omawiać tematy wpływające na pracę anestezjologów z 12 podstawowych specjalizacji anestezjologii. Podczas wydarzenia odbywa się przeszło 400 sesji, wykładów specjalnych oraz warsztatów, podczas których omawianych jest ponad tysiąc ciekawych przypadków oraz abstraktów naukowych.  

Najbliższy: 9-13.10.2021 San Diego, USA; 22-26.10.2022 Nowy Orlean, USA; 14-18.10.2023 San Francisco, USA

WCA (World Congress of Anaesthesiologists)

WCA to wiodące wydarzenie z dziedziny anestezjologii obejmujące wszystkie jej specjalizacje. Skupia około 9 000 delegatów z całego świata. W programie przewidziano prezentację najnowszych odkryć z dziedziny anestezjologii, leczenia bólu oraz intensywnej terapii. 
Najbliższy: 1-5.09.2021 wirtualny

Euroanesthesia (Europejski Kongres Anestezjologiczny)

Euroanestesia jest wydarzeniem rozpoznawalnym na całym świecie i uznawanym za jeden z najbardziej wpływowych kongresów anestezjologicznych.  Zajmuje się prezentacją kompleksowego programu anestezjologicznego. Znajdziemy tu między innymi wykłady z anestezjologii ogólnej, ambulatoryjnej, położniczej, pediatrycznej, neurologicznej, kardiologicznej; medycyny paliatywnej oraz leczenia chronicznego bólu, znieczuleń na oddziałach intensywnej terapii, znieczuleń okołooperacyjnych, geriatrycznych, a także wykłady na temat bezpieczeństwa pacjentów. Wydarzenie skupia co roku około 6 000 delegatów z całego świata na wykładach, sesjach interaktywnych, debatach i kursach.  

        Najbliższy: 4-6.06.2022 Mediolan, Włochy

EAACI (European Academy of Allergy and Clinical Immunology)

Jest to sztandarowe spotkanie akademii i największy na świecie kongres specjalizujący się w alergologii i immunologii klinicznej. Szeroka gama sesji, w tym interaktywne, zapewnia optymalną naukę zaspokajającą wszelakie gusta. Przyciągając około 7000-8000 uczestników i ekspertów z całego świata, kongres jest kluczowym corocznym wydarzeniem, w którym można współpracować z lekarzami, czołowymi naukowcami i praktykami przez okres pięciu dni.

         Najbliższy: 10-12.07.2021 Madryt/Kraków, Hiszpania/Polska