Tworzymy wydarzenia które się wyróżnią!

Obiecujemy

1 Pomożemy Wam osiągnąć cele czyniąc je swoimi.
2 Zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie
3 Zachowamy zimną krew w obliczu dynamicznie zmieniającej się sytuacji.
4 Będziemy dążyć do innowacyjności niepowtarzalności i perfekcji.

ITS Poland

Już od 2005 roku zajmuje się organizacją konferencji i kongresów w Polsce i za granicą oraz wyjazdów naszych Polskich klientów na sympozja, kongresy i targi na całym świecie. Szczególnie bliska jest nam branża medyczna, farmaceutyczna i naukowa, jednakże nie ograniczamy swojej działalności tylko do nich.

Możemy się poszczycić corocznymi udziałami naszych klientów, szczególnie korporacyjnych wnajbardziej znanych konferencjach branżowych takich jak: EULAR, TCT, ACR, ISPOR, PCR, EADV, ID Week i wielu innych. Najwyższy standard obsługi klienta oraz olbrzymie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół to sprawdzeni, doświadczeni pracownicy, z szeroką wiedzą i znajomością branży wyjazdowej i biznesowej. W organizacji naszych spotkań i wyjazdów wspomaga nas także grono stałych współpracowników i sprawdzonych kontrahentów.

Wszystkie nasze wydarzenia są perfekcyjnie zaplanowane a nad prawidłowym ich przebiegiem czuwa specjalnie dedykowany koordynator. W trakcie współpracy podpowiadamy najbardziej optymalne rozwiązania oraz proponujemy wiele udogodnień, jednak zawsze pierwszorzędną wagę mają dla nas życzenia i sugestie oraz budżet klienta. W swojej pracy wykazujemy się także dużą elastycznością, kreatywnością oraz dostępnością dla klienta. Kreatywność uzależnia, a my uwielbiamy być o krok do przodu, by nasze wydarzenia były niepowtarzalne i wyjątkowe. Lubimy sprawiać by marzenia i wizje stawały się rzeczywistością.

Drużyna to podstawa Trzon naszego zespołu konferencyjnego stanowią

Czuwa nad całym zespołem ITS Poland jako CO i główny wizjoner.

Paweł
Fabisiak

Specjalizuje się w koordynowaniu konferencji zarówno z naszego biura jak i na miejscu, prawdopodobnie to właśnie Macieja spotkacie podczas swoich wyjazdów, czy to w Paryżu, Hamburgu, czy Nowym Jorku; gdzie pomoże Wam rozwiązać każdą nieoczekiwaną sprawę.

Maciej
Brzeziński

Profesjonalnie i szybko rozliczy każde organizowane przez nas wydarzenie i zapewni rozliczenie w wymaganej przez Was formie.

Agnieszka
Lewandowska

W swych działaniach są oni wspierani przez resztę stałego zespołu ITS Poland.

98% naszych klientów powraca do nas ponownie z nowymi projektami, gdyż doceniają nasze poświęcenie, zaangażowanie i profesjonalizm. Dlatego zaufanie, lojalność, szczerość, elastyczność, dyspozycyjność i niesłabnący entuzjazm to składniki naszej codziennej pracy. Kameralność naszego zespołu jest ogromną zaletą, gdyż dzięki temu skracamy do minimum ścieżkę komunikacji. Z pewnością szybko poznasz naszych koordynatorów. Szczycimy się tym, że z wieloma naszymi klientami z czasem połączyły nas nie tylko wieloletnia współpraca, ale też przyjaźnie.

Tworzymy wydarzenia które się wyróżnią!